Валігура О. Англійська мова 11 клас : відповіді на завдання ДПА 2014 ОНЛАЙН

Валігура О. Англійська мова. 11 клас : відповіді на завдання державної підсумкової атестації / О. Валігура, Ю. Кіндзерська, О. Марченко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2014. — 192 с.
Посібник містить орієнтовні зразки відповідей на білети збірника завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови для 11 класу (уклад. : О. Я. Коваленко та ін.— К. : Центр навч.-метод. л-ри, 2014).
Для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій та ліцеїв.
Посібник містить орієнтовні зразки відповідей на білети збірника завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови для 11 класу (уклад. О. Коваленко, О. Чепурна, Г. Ворон, М. Шопулко. — К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014).

Зразки відповідей складено на основі лексичного та граматичного матеріалу, затвердженого програмою з іноземної мови дія середніх шкіл відповідно до завдань з перевірки читання (Reading), письма (Writing) та говоріння (Speaking).

Завдання з читання передбачають перевірку рівня сформованості мовних навичок та мовленнєвих умінь: правильного розуміння мовного матеріалу і мовленнєвої ситуації, рівня сформованості комунікативної компетенції.

Завдання з письма складаються з двох частин: 1) завдання закритої форми, які полягають у виборі правильної відповіді і мають на меті перевірити рівень засвоєння учнями лексичних, граматичних, семантичних та прагматичних навичок; 2) завдання відкритої форми, які передбачають створення власного, обмеженого за обсягом, висловлювання відповідно до заданої комунікативної ситуації.

Усне мовлення спрямоване на виявлення рівня сформованості в учнів умінь і навичок чітко і послідовно висловлювати свої думки з приводу певної проблемної ситуації та вміння вести бесіду, правильно реагуючи на поставлені запитання.

У посібнику наведено відповіді на всі завдання, подані в білетах. У деяких білетах обсяг тематичного висловлювання-зразка перевищує вимоги чинної програми, що дає можливість учням вибрати необхідну для їх висловлювання інформацію відповідно до рівня їх мовної підготовки. Кожна тема-зразок має комунікативно спрямований характер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×