Авраменко О. М. ЗНО 2015. Українська мова та література : Збірник завдань у тестовій формі: ІІ частина ОНЛАЙН

Авраменко О. М. Українська мова та література : Збірник завдань у тестовій формі: ІІ частина / О. М. Авраменко. — К., 2014. — 160 с.
Збірник містить завдання в тестовій формі з української мови та літератури різного рівня складності.
Посібник відповідає вимогам сучасної тестології. Його укладено згідно з вимогами чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України.
Видання призначене для якісної підготовки старшокласників до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
Одним із важливих і непростих випробувань, яке вам треба буде пройти після закінчення школи, є зовнішнє незалежне оцінювання.
Щоб успішно виконати тест з української мови й літератури, готуватися до нього треба систематично й відповідально. З української мови треба повторювати правила, виконувати тренувальні вправи та завдання в тестовій формі, а також писати власні висловлення — творчі роботи. З української літератури потрібно чигати й аналізувати твори художньої літератури, повторювати відомості з теорії літератури. Ці види робіт ви можете виконувати, використовуючи І частину цього комплекту (її укладено за тематичним принципом). А II частина містить дванадцять варіантів тестів такого ж формату, як на зовнішньому незалежному оцінюванні.
Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання є трьох форм, а саме:

• з однією правильною відповіддю;
• на встановлення відповідності;
• з розгорнутою відповіддю (власне висловлення).
Виконуючи ці завдання, ви маєте змогу перевірити, як засвоїли навчальний матеріал з української мови за курс 5-9 класів і з літератури за курс 9-11 класів, виявити «проблемні» для вас теми, а після цього попрацювати над помилками.
Радимо вам протягом навчального року (орієнтовно раз на місяць) виконувати по одному тесту, перевіряти його, обов’язково аналізувати помилки та заповнювати сторінку самоконтролю з метою визначення динаміки навчальних досягнень з української мови та літератури.
Щоб успішно викопати тест ЗНО, радимо навчитися правильно розподіляти час. Пам’ятайте, що завдання з однією правильною відповіддю треба виконувати в середньому за одну хвилину, на встановлення відповідності — півтори-дві хвилини, на написання власного висловлення відводьте одну годину. Усього на виконання тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводиться 180 хвилин (разом із процедурою перенесення результатів до бланку відповідей, на цей вид роботи радимо виділити не менше 15-20 хвилин); отже, на тренувальний тест бажано відводити майже 160 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×