Українська література. Відповіді до всіх завдань ДПА 2014 для 9 класу ОНЛАЙН

Українська література. Відповіді до всіх завдань державної підсумкової атестації. 9 клас.- X.,— 2014. -96 с. (Серія «Екзамен без проблем»).
Посібник складено відповідно до видання: «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.)
Дев’ятикласники знайдуть тут відповіді до завдань зазначеного збірника, а також рекомендації щодо підготовки до письмового екзамену з української літератури.
Цього року Міністерством освіти і науки, молоді їни для проведення письмового екзамену з української літератури в 9 класі рекомендовано видання «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В.)

У посібнику подано відповіді до тестових завдань зазначеного збірника. Але це не виключає ретельної підготовки до іспиту.
Підготовка до письмового екзамену з української літератури потребує досить багато часу: треба повторити літературознавчі терміни (скористайся додатком у кінці посібника), перечитати або переглянути художні тексти, що вивчалися протягом навчального року, звернутися до оглядових статей підручника.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наш сайт находят по фразам:

×